O společnosti

Vítáme Vás na stránkách firmy Nutri-Exact, jež má na českém trhu již pětadvacetiletou tradici. Naším cílem bylo vždy vyrábět sportovní výživu, která je účelná a odpovídá vědeckým výzkumům. Nikdy jsme nepodléhali laciné komerčnosti a neslibovali zákazníkům nemožné. Zároveň jsme ale nikdy neustrnuli ve vývoji a přinášíme pořád nové věci, většinou o několik let dříve před konkurencí.

Nejsme pouzí překupníci a prodejci, jsme skuteční tvůrci, lidé, kteří zasvětili svůj život aktivnímu sportu a kteří si své produkty dělají rovněž sami pro sebe. Vyrábíme nejen sortiment pro tento web, ale věnovali jsme se či stále se věnujeme rovněž zakázkové výrobě pro další české i zahraniční firmy. Je tudíž možné, že jste s našimi výrobky již setkali a ani nevíte, že základní know-how a suroviny pocházejí od nás.

Naše nové stránky, které se uváděly do provozu během roku 2014, nabízejí téměř kompletně nový sortiment. Inovované receptury, vylepšená chuť produktů, kapsle s větším obsahem účinných látek, širší nabídka (zvláště v oblasti rostlinných extraktů), atraktivnější etikety i grafika webu.

Přinášíme Vám i kvalitnější uživatelský servis. Zatímco dříve naše stránky sloužily hlavně pro velkoodběratele, nyní se zaměřujeme více i na běžné zákazníky. Proto jsme zrychlili expedici zakázek a odesíláme nejpozději do druhého dne od objednání. Na výběr nabízíme i více dopravců. Kromě České pošty můžete nyní využívat i kurýrní společnost DPD, případně si můžete Vaší objednávku vyzvednout sami na desítkách poboček ULOŽENKY či Parcel Shopů. Chystáme rovněž odběry v kamenných obchodech a lékárnách.

Pakliže máte zájem o odběr větších objemů zboží pro fitness centra, sportovní oddíly či obchody se zdravou výživou, neváhejte nás kontaktovat, telefonicky či elektronicky. Kromě odběru již hotového sortimentu jsme Vám schopni vyjít vstříc i s vývojem nových receptur a pružně se přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Potřebujete poradit?

Nevíte si rady s výběrem zboží?

Pokud potřebujete poradit s výběrem zboží, tak navštivte naši poradnu.

Navštívit poradnu