Imunobol

Směs extraktů povzbuzujících imunitu.

Varianta:
799 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 51703/100
Imunobol

Detailní popis produktu

Doplněk stravy v tobolkách.


Směs extraktů povzbuzujících imunitu. Vhodné pro muže i ženy. Nejvhodnější je nasazení ihned po skončení dopingové kůry, může být součást PCT (post-cycle therapy).

Mix trojkombinace japonských hub reishi (lesklokorka), shiitake (houževnatec) a maitake (trsnatec) a čínské „houby“ cordyceps (housenice) ocení každý sportovec, který je v důsledku intenzivních tréninků na hraně vyčerpání organismu a tedy i náchylnější k onemocnění v důsledku oslabené imunity.

Imunobol nemá jakékoli vedlejší účinky při doporučeném dávkování. Jsou to čistě přírodní, dlouhá staletí ozkoušené látky využívané v tradičním lékařství a bylinkářství. Užívat je ideální jej dlouhodobě po dobu přibližně 8-12 týdnů. Potom na podobně dlouhou dobu vysadit. 

Většina konkurenčních produktů na trhu nabízí jenom jednu hlavní látku, zatímco my spoléháme na synergii více látek. Účinek se umocňuje i použitím extraktu pepře, který zlepšuje vstřebávání ostatních látek ve střevech.

Schválená zdravotní tvrzení

  • Přispívá k přirozené obranyschopnosti a normální funkci imunitního systému díky reishi​

Pro rozhodnutí, zda Adaptobol, Libidobol nebo Imunobol:

Adaptobol: Největší povzbuzení tréninkového výkonu a největší vliv na svaly. Silný vliv na sexuální funkce (ale slabší než Libidobol), středně silný vliv na imunitu (slabší než Imunobol). V PCT je silnější než Libidobol (lépe udrží svaly) a podobně silný jako Imunobol (podporuje testosteron o něco méně, ale umožňuje lépe zpracovávat bílkoviny ze stravy). Adaptobol je sportovně nejvíce specifický produkt a z naší nabídky také nejvíce exkluzivní a nejdražší produkt. Vyplatí se pro lidi s vysokými cíli, kteří jeho výhod dovedou využít během několika týdnů intenzivního užívání a tréninku.

Libidobol: Nejlepší odstranění tréninkové únavy a největší vliv na sexuální funkce. Povzbuzující účinek má slabší než Adaptobol a výrazně silnější než Imunobol. V PCT na udržení svalů pomůže méně než Imunobol a Adaptobol, ale dá se s nimi kombinovat a rozhodně nejlépe působí na psychiku. Libidobol je finančně nejdostupnější produkt z naší nabídky, jeho účinky lze zaznamenat i jednorázově nebo krátkodobě a označit se dá primárně za „produkt na zlepšení nálady“. Je tedy vhodný pro lidi, kteří mají méně stabilní povahu.

Imunobol: Nejlepší do PCT, nejlepší na povzbuzení imunity a podporuje nejvíce funkcí vnitřních orgánů. Nemá víceméně žádné povzbuzující psychické účinky (v tomto ohledu je pozitivní, že nezhoršuje usínání). Podporu sexuálních funkcí má slabší než Libidobol a srovnatelný jako Adaptobol. Také finančně stojí ve středu mezi nimi. Vyplatí se užívat spíše dlouhodobě. Jedná se o produkt s největšími zdravotními benefity z naší nabídky.

Všechny tři produkty lze navzájem kombinovat téměř libovolným způsobem. Jediné, co je potřeba sledovat, je celkový obsah rhodioly.

Obsah látek na 1 tobolku / 10 tobolek (denní dávka)

Reishi 160 mg (*% RHP) / 1600 mg (*% RHP)
Shiitake 160 mg (*% RHP) / 1600 mg (*% RHP)
Maitake 160 mg (*% RHP) / 1600 mg (*% RHP)
Cordyceps 120 mg (*% RHP) / 1200 mg (*% RHP)
Piperin 2 mg (*% RHP) / 20 mg (*% RHP)

Složení

Reishi extrakt (40% polysacharidů), shiitake extrakt (30% polysacharidů), maitake extrakt (30% polysacharidů), želatinová tobolka, cordyceps sinnensis extrakt (50% polysacharidů), piper nigrum extrakt (95% piperinu).

Dávkování

Doporučená denní dávka 5 – 10 tobolek, podle tělesné váhy nebo intenzity zátěže. Zapít dostatečný množstvím vody. Při polykání tobolek nezaklánět hlavu. Celkový příjem tobolek rozdělit během dne, přijímat obvykle nalačno, ideálně před fyzickou aktivitou nebo při nesnášenlivosti po jídle. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Omezení:

Nevhodné pro děti, v těhotenství, při kojení a při alergii na některou z použitých surovin. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Skladování:

Skladovat v suchu, mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v teplotě do 25 °C. Po odebrání potřebného množství obal dobře ihned uzavřít, prášek přijímá vzdušnou vlhkost, zvlhnutí obsahu není na závadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: