Magnesium Malate

100 tbl.

Čistý magnesium malát.

199 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 150009
Magnesium Malate
tobolkovka (2)
Novinka

Detailní popis produktu

Doplněk stravy v tobolkách.


Magnesium malát je energetizující forma hořčíku, a to právě díky navázání na kyselinu jablečnou. Je tedy vhodný v dopoledních hodinách nebo brzy odpoledne. Posléze se vyplatí kombinovat s bisglycinátem. Nebo využít pokročilé formulace hořčíku Magnesium Active + P5P nebo Magnesium Relax GEN2.

Hořčík je známý svými relaxačními a uvolňujícími účinky svalů i nervů. Podílí se na správném fungování celého těla. Sportovci a lidé s vyšší fyzickou nebo psychickou zátěží mají vyšší potřebu tohoto minerálu.

Složení:

Magnesium malát, želatinová tobolka.

Obsah látek v 1 tobolce / 6 tobolkách (denní dávka):

Magnesium malát– 625 mg / 3750 mg
Z toho elementární hořčík – 68,75 mg (18,33% RHP) / 412,5 mg (110% RHP)
*Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Dávkování:

Doporučená denní dávka až 6 tobolek. Tobolky polykat vcelku, nerozkousané, zapíjet zvýšeným množstvím vhodné tekutiny, při polykání nezaklánět hlavu. Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Omezení:

Doporučená denní dávka až 3 tobolky. Tobolky polykat vcelku, nerozkousané, zapíjet zvýšeným množstvím vhodné tekutiny, při polykání nezaklánět hlavu. Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Skladování:

Skladovat v suchu, mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v teplotě do 25 °C. Po odebrání potřebného množství obal dobře ihned uzavřít, obsah tobolek přijímá vzdušnou vlhkost, zvlhnutí obsahu není na závadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: