Kreatin monohydrát

500 gramů

Kreatin monohydrát, neochucený, mikronizovaný.

349 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 040010
Kreatin monohydrát

Detailní popis produktu

Doplněk stravy v prášku, neochucený, mikronizovaný kreatin monohdrát.


Schválená zdravotní tvrzení

  • Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost (vytrvalost, síla, rychlost) při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu*.
    * Tohoto účinku se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně.

Použitá surovina je od rakouského dodavatele. Čistota minimálně 99 %.

Není o čem spekulovat. Kreatin je na trhu více než 20 let. Jiné formy než monohydrát jsou drahé a nejsou účinnější. U monohydrátu pak nakonec záleží jen na tom, aby v něm nebyly těžké kovy. A rakouští výrobci mají tu nejlepší pověst, garanta kvality a čistoty.

Pro maximální využitelnost kreatinu a snížení některých případných vedlejších účinků doporučujeme kombinovat jej s rhodiolou, alfa-lipoovou kyselinou a fenugreekem.


Vyvrácení nejčastější mýtů

Kreatin není doping, není to látka hormonální povahy a nemá rakovinotvorné účinky. Pouze vyžaduje zvýšený příjem tekutin.

Po úspěšném testování na sprinterech před více než čtvrtstoletím se z něj stal jeden z nejoblíbenějších doplňků sportovní výživy, který ani nepotřebuje zvláštní reklamu, protože jeho účinnost snadno pozná většina uživatelů.

Složení:

Mikronizovaný kreatin monohydrát min. 99%.

Obsah látek ve 100 g / 5 g (denní dávka):

Kreatin monohydrát 99 g / 4,95 g

Návod k použití:

Dlouhodobá doporučená denní dávka 5 g. Není nutno snižovat dávku nebo přerušovat. Rozmíchat ve vodě nebo džusu. Přijímá se zejména ráno nebo v první polovině dne, dávku je možné rozdělit do více menších podílů, například 2 x denně 2,5 g. Přijímat přednostně nalačno asi půl hodiny před jídlem, v případě horší snášenlivosti po jídle.

Po dobu příjmu je celkově vhodný zvýšený příjem tekutin během dne. Použití hodinu před tělesným výkonem je vhodné spíše při zátěži trvající do 45 minut, pro delší zátěže je nutno vyzkoušet individuální snášenlivost, při zátěži nad 1 hodinu může snižovat výkon. 

Skladování:

Skladovat v suchu a teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít.

Upozornění:

Nevhodné pro děti, v těhotenství a při kojení, při alergii na některou z použitých surovin. Nenahrazuje pestrou stravu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreatin a adaptogeny
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: